Херсон °C

Для високопільських платників провели «гарячу лінію» про електронну звітність

Новости » Общество
0

Для високопільських платників провели «гарячу лінію» про електронну звітністьУ Високопільській ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Електронна звітність - це просто та безкоштовно».

На запитання платників відповідав начальник Високопільської ДПІ Руслан Яковчишен.

1. Як можна отримати інформацію щодо електронних форматів нових форм документів (договору про визнання електронних документів, повідомлення)?

Відповідь. З метою створення сприятливих умов для подання електронних документів на офіційному вебпорталі ДПС ведеться рубрика «Електронна звітність». Платники мають можливість отримати самостійно електронні формати документів, необхідні довідники, скачати програмне забезпечення по формуванню документів в електронній формі та ознайомитись з актуальними новинами.

2 На яку електронну адресу здійснюється відправлення податкової звітності в електронному вигляді, у тому числі з ЄВ та у якому форматі?

Відповідь. Платники податків надсилають податкову звітність на електронну адресу: zvit@sta.gov.ua.

Для формування та передачі звітності в електронному вигляді (у тому числі по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) суб’єктом господарювання використовуються файли у форматі XML.

3. Із якою періодичністю оновлюється в приватній частині Електронного кабінету інформація щодо облікових даних, поданої звітності, стану розрахунків з бюджетом, листів, запитів, реєстрації податкових накладних та інших сервісів?

Відповідь. В приватній частині Електронного кабінету інформація щодо облікових даних, поданої звітності, стану розрахунків з бюджетом, листів, запитів, реєстрації податкових накладних та інших сервісів оновлюється в режимі реального часу.

4. Який податковий (звітний) період обирається при створенні звітної податкової декларації (розрахунку, звіту), яка надсилається через Електронний кабінет до контролюючого органу з порушенням строку подання?

Відповідь. При створенні звітної податкової декларації (крім звіту з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування), яка надсилається через Електронний кабінет до контролюючого органу з порушенням строку подання (так само як при надсиланні з дотриманням строку подання), в режимі «Введення звітності» приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету обирається податковий (звітний) період, за який подається така декларація, а саме, звітний рік та в залежності від форми податкової декларації – необхідний звітний період: місяць або квартал або півріччя або 9 місяців (три квартали) або рік.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: