Херсон °C

ХДУ випустив понад 90 тисяч фахівців

Новости » Общество
0

Цьогоріч Херсонський державний університет розпочинає 103-ю сторінку своєї багаторічної історії. Вже традиційно з нагоди визначної дати народний зразковий музей історії організував виставку «ХДУ–103».

Виставка складається з трьох частин: директори і ректори, відомі вчені, видатні випускники.

За 103 роки Херсонський державний університет очолювали 25 надзвичайно відданих своїй справі особистостей, кожен з яких зробив свій внесок у розвиток та розбудову закладу. Таким чином, назавжди закарбувавши своє ім’я в літописі Херсонського державного університету. П’ятеро ректорів є нашими випускниками.

Друга частина виставки знайомить з відомими вченими та викладачами. А завершують експозицію світлини видатних випускників. Там представлені дійсно раритетні фотографії наших студентів різних років, розпочинаючи з 1925 року. Так як університет довгий час носив статус педагогічного, то, в першу чергу, наші випускники – це педагоги. Однак серед них є й письменники, науковці, спортсмени, актори, музиканти, юристи, перекладачі та журналісти, програмісти. Загалом за 103 роки у стінах вишу здобули освіту понад дев’яносто тисяч студентів!

Також на експозиції представлені книги, монографії та газети, котрі розкривають багаторічну історію нашого освітнього закладу.

Виставка «ХДУ–103» працюватиме протягом листопада. Народний зразковий музей історії Херсонського державного університету запрошує всіх охочих ознайомитися з експозицією.

Пресцентр ХДУ

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: