Херсон °C

Херсонським міським судом арештовано колишнього працівника МВС України з Криму, підозрюваного у держзраді

Новости » Общество
0

9 листопада 2020 року слідчим суддею Херсонського міського суду Херсонської області Д. О. Гонтарем, було розглянуто клопотання слідчого в особливо важливих справах ГУ СБУ в АР Крим про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно колишнього працівника МВС України з АР Крим.

З подання слідчого вбачається, що підозрюваний, призначений представниками окупаційної влади Російської Федерації, на посаду начальника управління автотранспорту «Чорноморнафтогаз», використовуючи своє посадове становище, яке передбачає можливість оперативного управління автотранспортними засобами вказаного підприємства, надавав допомогу співробітникам ФСБ, у проведенні підривної діяльності проти України, шляхом надання їм транспортних засобів для перевезення співробітників ФСБ та інших незаконно створених правоохоронних, військових та воєнізованих органів Російської Федерації, дислокованих на території півострова Крим.

Таким чином, вказана особа підозрюється у державній зраді, тобто діянні, умисно вчиненому громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній безпеці України, що виразились у наданні іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України.

Ухвалою слідчого судді до підозрюваного було застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 5 січня 2021 року. Крім того, підозрюваному було визначено суму застави у розмірі 1537 900 гривень.

Прес-служба суду

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: