Херсон °C

За два дні Херсонський рибоохоронний патруль виявив 16 правопорушень природоохоронного законодавства

Новости » Общество
0
За два дні Херсонський рибоохоронний патруль виявив 16 правопорушень природоохоронного законодавстваУ період з 9 по 10 листопада 2020 року Херсонський рибоохоронний патруль виявив 16 порушень природоохоронного законодавства. Так, складено 12 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та один за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів). Крім цього, оформлено три акти виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.
Для прикладу, 9 листопада під час проведення рибоохоронних заходів державними інспекторами Херсонського рибоохоронного патруля у Каховському водосховищі, в районі м. Каховка Херсонської області затримано громадянина, який здійснював вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову - мисиновою сіткою з берега. В результаті незаконних дій порушник впіймав 4 екз. ляща та один екз. судака загальною вагою 13 кг. Збитки рибному господарству склали 1 700 грн.
Також в акваторії Каховського водосховища, в районі с. Республіканець Бериславського району Херсонської області викрито грубе порушення Правил рибальства. Громадянин здійснював вилов водних біоресурсів за допомогою мисинової сітки з берега. У такий спосіб порушник наловив 2 екз. ляща (молодь) та по одному екз. сазана (молодь) та судака (молодь) загальною вагою майже 3 кг. Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 1 156 грн.
На винних осіб складені протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову та водні біоресурси вилучено до рішення суду.
Херсонський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії»: (050) 012-35-73

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: