Херсон °C

В Херсоні поліцейські склали адмінпротоколи на батьків, діти яких вчиняли хуліганські дії щодо водіїв

Новости » Общество
0
В Херсоні поліцейські склали адмінпротоколи на батьків, діти яких вчиняли хуліганські дії щодо водіївВ Херсоні ювенальні поліцейські виявили на проспекті Ушакова 4-х неповнолітніх, які вели бродяжницький спосіб життя та вчиняли хуліганські дії по відношенню до водіїв.
Коли автомобілі зупинялися на світлофорі, діти підходили до водіїв та пропонували швидко помити автівку. У разі відмови хлопчики висловлювалися на адресу водіїв нецензурною лайкою, могли плюнути у керманича та кидали в машину гілку або інший предмет.
Усіх чотирьох хлопців ювенальний поліцейський доставив у Херсонський відділ поліції, куди запросив їх батьків. Дітям від 9 до 14 років. За словами батьків, вони не знали, чим займаються їх діти. У відношенні дорослих ювенальний поліцейський склав адміністративні протоколи за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. З хлопчиками правоохоронець провів профілактичні бесіди.
Поліція закликає батьків пильнувати за дозвіллям дітей та постійно тримати зв’язок з дитиною, щоб запобігти нещасним випадкам за участю неповнолітніх.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: