Херсон °C

ПДФО: горностаївці сплатили до місцевої казни понад 33 мільйони гривень

Новости » Общество
0
ПДФО: горностаївці сплатили до місцевої казни  понад 33 мільйони гривеньЗа 10 місяців 2020 року з легальних доходів працюючих жителів Горностаївського району до місцевого бюджету надійшло 33,3 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 1 млн гривень перевищує показники аналогічного періоду минулого року.
Податок на доходи фізичних осіб залишається рекордсменом у фінансуванні місцевого бюджету селища та основним джерелом його наповнення. Його питома вага в загальних податкових надходженнях складає 55 відсотків.
У податковй інспекції нагадують, що укладення трудового договору дає можливість найманому працівнику бути захищеним чинним трудовим законодавством у разі порушення його прав, а саме: у разі затримки в розрахунку по заробітній платі, відмові в оплаті праці за виконану роботу, тощо. Водночас роботодавці зобов’язані надсилати повідомлення про прийняття працівника на роботу до податкових інспекцій за місцем обліку їх як платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Таке повідомлення має бути надіслане до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: