Херсон °C

Последние новости

17:44
На Херсонщині житловою субсидією користується більш, ніж 67 тисяч домогосподарств
17:36
На Херсонщині прокуратура домоглась реального терміну ув’язнення для чоловіка, який вирощував коноплі
17:00
Новокаховчанці виставили кредит в 19 тис грн, який вона не брала
16:00
В Голій Пристані із будинку винесли навіть газову плиту з балоном
15:30
Триває прийом поетичних та прозових робіт херсонських літераторів на традиційний міський літературний конкурс ім. Миколи Братана
13:54
Депутат обласної ради пропонував відправити Кабмін у відставку через тарифи
13:40
Дмитро Бутрій проти хамства в обласній раді
13:21
Поліція встановлює обставини стрілянини на території Олешківської територіальної громади
12:38
На Херсонщині півтори тисячі водіїв відновили втрачені або викрадені посвідчення
12:29
Тарифна сесія обласної ради відбулася
Больше новостей

Працівники обласного главку поліції зустрілися з представниками Всеукраїнської Асоціації перевізників Херсонщини

Новости » Общество
0

Працівники обласного главку поліції зустрілися з представниками Всеукраїнської Асоціації перевізників ХерсонщиниНа базі підприємства зі здійснення пасажирських перевезень «Іксора» відбулася робоча зустріч-нарада між керівництвом управління превентивної діяльності обласного главку поліції та директорами фірм-перевізників. Головною метою зустрічі стало дотримання в роботі маршрутного транспорту вимог, пов’язаних із КОВІД-19. Також були розглянуті питання щодо безпеки дорожнього руху.

На зустрічі від поліції Херсонщини був присутнім заступник начальника управління превентивної діяльності Андрій Білоконь. Підполковник поліції звернув увагу присутніх на необхідності дотримання водіями встановлених для пасажирського транспорту на даний час обмежень і нагадав, що кількість людей у громадському транспорті не повинна перевищувати кількість місць для сидіння. Йдеться, зокрема, про регулярні і нерегулярні перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах, в міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному громадському транспорті. Також Андрій Білоконь зазначив, що водії повинні перед виходом на маршрут обов’язково проходити температурний скрінінг, декілька разів впродовж дня проводити дезінфекцію салону, перебувати за кермом увесь час в масці та не дозволяти пасажирам заходити до салону без захисних засобів на обличчі.Працівники обласного главку поліції зустрілися з представниками Всеукраїнської Асоціації перевізників Херсонщини

На базі підприємства зі здійснення пасажирських перевезень «Іксора» відбулася робоча зустріч-нарада між керівництвом управління превентивної діяльності обласного главку поліції та директорами фірм-перевізників. Головною метою зустрічі стало дотримання в роботі маршрутного транспорту вимог, пов’язаних із КОВІД-19. Також були розглянуті питання щодо безпеки дорожнього руху.

На зустрічі від поліції Херсонщини був присутнім заступник начальника управління превентивної діяльності Андрій Білоконь. Підполковник поліції звернув увагу присутніх на необхідності дотримання водіями встановлених для пасажирського транспорту на даний час обмежень і нагадав, що кількість людей у громадському транспорті не повинна перевищувати кількість місць для сидіння. Йдеться, зокрема, про регулярні і нерегулярні перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах, в міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному громадському транспорті. Також Андрій Білоконь зазначив, що водії повинні перед виходом на маршрут обов’язково проходити температурний скрінінг, декілька разів впродовж дня проводити дезінфекцію салону, перебувати за кермом увесь час в масці та не дозволяти пасажирам заходити до салону без захисних засобів на обличчі.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: