Херсон °C

Херсонські школярі продемонстрували кращі результати на всеукраїнському рівні конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Новости » Общество
0

Херсонські школярі продемонстрували кращі результати на всеукраїнському рівні конкурсу-захисту науково-дослідницьких робітУ зв'язку з впровадженням карантину в закладах освіти, цього року фінальний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України уперше відбувся у листопаді та у незвичному онлайн форматі.

Конкурсанти змагалися за новими правилами, новими умовами та новими стандартами міжнародного зразка. Конкурс включав у себе постерний захист та конференцію. Саме під час конференції учасники презентували результати своїх робіт та ставили питання іншим конкурсантам про деталі їхніх наукових результатів.

Представники команди міста вибороли 10 призових місць, отримавши – два перших, чотири – других та чотири – третіх місць (ЗЗСО №6, 20, 30, академічний ліцей та фізико-технічний ліцей).

Абсолютну першість утримує команда фізико-технічного ліцею – 4 призових місця, у команд академічного ліцею та гімназії №6 – по 2 призери, команди спеціалізованої школи №30 та гімназії №20 мають по 1 призеру.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: