Херсон °C

На Херсонщині поліцейські перевірили більше 1100 закладів на дотримання протиепідемічних обмежень під час вихідних

Новости » Общество
0
На Херсонщині поліцейські перевірили більше 1100 закладів на дотримання протиепідемічних обмежень під час вихіднихВ зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів через значне поширення хвороби COVID-19 правоохоронці перевірили роботу закладів. У вихідні дні поліцейські виявляли та реагували на повідомлення про порушення карантину, проводили профілактичну та роз’яснювальну роботу з громадянами та керівниками суб’єктів господарювання.
Протягом вихідних днів поліцейські працювали у рейдових групах та перевірили 1108 закладів. Перевірці підлягали об’єкти, які працювали всупереч обмежень «карантину вихідного дня», запроваджених урядом України: заклади торгівлі, громадського харчування, заклади, що надають побутові послуги та послуги з розміщення громадян.
На керівників закладів складено 42 адміністративні протоколи за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей». Санкцією статті передбачено покарання у вигляді штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Працівники поліції продовжують перевіряти суб’єктів господарювання на дотримання протиепідемічних обмежень. Нагадуємо жителям міста та області про обов’язковість дотримання карантинних заходів!

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: