Херсон °C

Водоканал ремонтує обладнання на міських очисних спорудах каналізації

Новости » Общество
0
Водоканал ремонтує обладнання на міських очисних спорудах каналізаціїДля підвищення ефективності очистки стічних вод і надійності роботи системи централізованого водовідведення міста Херсонський Водоканал здійснює ремонт і модернізацію міських очисних споруд каналізації (МОС).
У листопаді 2020 року завершено поточний ремонт складового елемента МОС – первинного радіального відстійника №3 діаметром 40 м та об’ємом 4130 м3.
В процесі тривалої експлуатації під впливом атмосферних опадів, температурних коливань, газової корозії, абразивного зносу та інших негативних факторів відстійник почав руйнуватися, що могло призвести до зниження якості механічного очищення стічних вод.
Фахівцями міських очисних споруд Водоканалу відповідно до плану робіт виконано ремонт конструктивних елементів відстійника: замінено опорні балки водопереливного лотка, виготовлено та змонтовано скребки та нові площадки для обслуговування ферми, жиробункера, виконано ремонт та герметизацію бетонних конструкцій водопереливного лотка, пофарбовано металоконструкції. Металеві переливні та напівзаглибні дошки, для виключення корозії, були замінені на полімерні, що пролонгує строк їх служби та підвищить якість очищення.
Також запуск первинного відстійника надасть можливість розвантажити малі первинні відстійники діаметром 20 м, що позитивно вплине на якість механічного очищення стічних вод.
«Роботи з реконструкції та модернізації очисних споруд тривають завжди. Постійно з’являються нові технології і методи. Ми намагаємось, у межах фінансових можливостей, крокувати у ногу з часом. Своєчасне та якісне очищення стоків запобігає непоправному забрудненню водойм і грунту, зберігає екосистему», – зазначив начальник міських очисних споруд каналізації м.Херсона Віктор БОЙЧЕНКО.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: