Херсон °C

ХДУ отримав новий символ

Новости » Общество
0

ХДУ отримав новий символ. Так, з’явився новий пам’ятний знак у вигляді гранітного каменю, що буде символізувати становлення ВУЗу. Ректор навчального закладу Олександр Співаковський ділиться своїми враженнями у соціальній мережі:

-На подвір’ї ХДУ Наш університет - це майданчик, на якому зібралося чотири покоління абсолютно різних людей зі спільною системою цінностей! В її основі лежить збереження пам’яті, що дозволяє нам забезпечувати гармонійне співіснування тріади історії - минулого, сьогодення та майбутнього рідного вишу. Сьогодні у нас з’явився новий пам’ятний знак у вигляді гранітного каменю, який асоціюється з міцністю та стійкістю. Ця фантастична річ має свою багатовікову історію і відтепер символізує сторічний шлях нашого вишу від Юр’ївського учительського інституту до Херсонського державного університету. Це часи злетів і падінь, розбудови та створення відповідного іміджу; це десятки тисяч особистостей, кожна з яких уособлює в собі певний етап розвитку Alma mater. Ми й надалі будемо зберігати історичну пам’ять! Це не традиція, а обов’язок кожної людини.

Щиро дякую за спонсорську допомогу випускнику 2011 року факультету економіки і менеджменту підприємцю Владу Грицині! – пише ректор Співаковський.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: