Херсон °C

Последние новости

11:00
Колектив Художнього музею у Херсоні чекає адекватної реакції міської влади на проблеми закладу
10:00
Херсон в лідерах на високі платіжки за комуналку
08:35
Пацієнти із херсонської лікарні: Дякую за те, що живий
08:17
Прокуратура зацікавилася навчальними закладами в Олешках
08:07
МАФами у Херсоні забудовують вже й парки
17:00
У Херсонській державній морській академії в онлайн-режимі відбувся День відкритих дверей
16:54
В «АТБ» підбили підсумки 2020-го – року безпрецедентних випробувань і нових можливостей
15:30
Херсонка жалуется на отсутствие реакции полиции на ее заявление об обстрелянных окнах
15:00
Херсонською владою проігноровано запит на матеріально-технічне забезпечення шкіл і не тільки
14:15
Депутати та мешканці Білозерської ОТГ розповіли про арешт голови громади Антоніни Чередник
Больше новостей

Подано 18 позовів до суду щодо припинення експлуатації навчальних закладів

Новости » Общество
0

За виявлені порушення у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 919 керівників та відповідальних осіб, подано 18 позовів до суду щодо припинення експлуатації закладів або приміщень (загальноосвітні заклади - 8, дошкільні навчальні заклади - 5, професійно-технічні заклади освіти - 5). Йдеться в офіційній інформації.

На даний час 5 позовів задоволено, 1 справу закрито у зв’язку з усуненням всіх недоліків та 12 знаходяться у провадженні. До органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади підготовлено та направлено 380 інформацій щодо незадовільного протипожежного стану перевірених об’єктів з пропозиціями для розгляду комісіями ТЕБ та НС різних рівнів органів влади питання стосовно вжиття невідкладних та першочергових заходів, спрямованих на приведення до належного протипожежного стану вищезазначених об’єктів.

За результатами направлених інформацій до органів влади на комісіях ТЕБ та НС 25 разів розглянуто питання щодо стану забезпечення пожежної безпеки об’єктів. Вжиті заходи вже призвели до позитивних зрушень у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки закладів освіти.

Так, у закладах освіти встановлено 92 системи протипожежного захисту та здійснено обробку дерев’яних конструкцій будинків у 29 закладах.

Системи протипожежного захисту змонтовані у Дніпровському районі м.Херсона - 2, Корабельному районі м.Херсона - 2, Суворовському районі м.Херсона - 7, Білозерському районі - 2, Бериславському районі - З, Великоолександрівському районі - 2, Великолепетиському районі - 1, Високопільському районі - 2, Генічеському районі - 1, Голопристанському районі - 7, Горностаївському районі - 9, Каховському районі -2 1 , Новокаховському районі - 7, Нижньосірогозькому районі - 2, Олешківському районі - 15, Чаплинському районі - 4, Верхньорогачицькому районі - 1.

Водночас у таких районах як Іванівський, Каланчацький, Нововоронцовський, Новотроїцький, Скадовський не змонтовано жодної системи протипожежного захисту.

Також впродовж серпня поточного року проведено перевірки навчальних закладів області з метою визначення їхньої готовності до нового навчального року та стану усунення недоліків, виявлених при попередніх перевірках. У результаті можна зробити висновок, що забезпечення пожежної та техногенної безпеки навчальних закладів області потребує покращення.

Так, з 7 574 виявлених порушень 5 397 - це недоліки, які виявлені під час попередніх перевірок (71%). Основними недоліками, які не виконуються з року в рік, залишаються: - відсутність систем протипожежного захисту - 80% закладів; - відсутність зовнішнього протипожежного водопостачання - 28% закладів; - використання електрообладнання з порушенням правил - 20% закладів. За результатами аналізу стану усунення недоліків протипожежних заходів встановлено, що майже не усуваються недоліки в Генічеському та Новотроїцькому районах.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: