Херсон °C

Последние новости

11:00
Колектив Художнього музею у Херсоні чекає адекватної реакції міської влади на проблеми закладу
10:00
Херсон в лідерах на високі платіжки за комуналку
08:35
Пацієнти із херсонської лікарні: Дякую за те, що живий
08:17
Прокуратура зацікавилася навчальними закладами в Олешках
08:07
МАФами у Херсоні забудовують вже й парки
17:00
У Херсонській державній морській академії в онлайн-режимі відбувся День відкритих дверей
16:54
В «АТБ» підбили підсумки 2020-го – року безпрецедентних випробувань і нових можливостей
15:30
Херсонка жалуется на отсутствие реакции полиции на ее заявление об обстрелянных окнах
15:00
Херсонською владою проігноровано запит на матеріально-технічне забезпечення шкіл і не тільки
14:15
Депутати та мешканці Білозерської ОТГ розповіли про арешт голови громади Антоніни Чередник
Больше новостей

У Херсоні чиновники кілька сотень дітей залишили без можливості розвиватися в нормальних умовах

Новости » Общество
0

У Херсоні чиновники  кілька сотень дітей залишили без можливості розвиватися в нормальних умовах«Навіщо нам така влада?» - таке запитання озвучує Сергій Осолодкін в соціальній мережі. Озвучує автор соціально важливе питання - кілька сотень дітей залишилася без теплопостачання. Реакція влади – лист із повідомленням про відсутність коштів.

«Це питання в першу чергу адресую Голові Херсонської обласної адміністрації панові Гусеву та поки ще не обраному Голові обласної ради.
Панове, навіщо ви займаєте ваші посади, якщо ви не вирішуєте нічого? Може дешевше вас скоротити і на зекономлені кошти бодай щось зробити корисне для міста, області?
На початку листопада у державному будинку художньої творчості, що в обласному центрі по вул. Суворова, 3, під час запуску опалення «полетіли» старі труби, будівля в який займається кілька сотень дітей залишилася без теплопостачання.
Аварійну ситуацію треба виправляти. Як? Звісно ремонтувати. За рахунок кого? Керівництво БХТ звернулося до обласного управління освіти з проханням про допомогу.
Відповідь, хоч і з запізненням, але все ж надійшла. Нічого втішного, у стилі: «Грошей немає, але ви тримайтеся!» (копія листа перед вами).
Суть відповіді: грошей немає, дефіцит бюджету сягає 60 мільйонів гривень, чим латати його, а тим більше ваші старі труби ніхто не знає і знати не хоче – або тоніть, або хто вас знає…
Т.т. влада розписала у нездатності працювати не те, що на розвиток, а бодай на утримання того, що є.
З відповіді можна зробити висновок: нам на вас і дітей ваших начхати з високого забору. Тим самим у владній структурі (яка створення для того, аби займатися питаннями дітей) відмовилася виконувати свої зобов’язання по відношенню до них. Немає тепла? Ну, й кому ви потрібні? Залишайтеся жити у холодному приміщенні. Дітям немає де займатися мистецтвом? А кого це цікавить? У кабінетах чиновників на вул. Морській (Управління освіти), у кабінеті губернатора пана Гусєва тепло й затишно, там працюють обігрівачі. А те, що діти будуть або мерзнути, або не будуть приходити на заняття? Їх це не цікавить.
Заступник начальника управління освіти пані Тетяна Юшко бідкується, що грошей не вистачає через «запровадження карантинних заходів»… Пані, що ж ви так підставляєте своїх патронів від губернатора до Президента? Вони ж з трусів вискакують лементуючи в один голос, що у нас все добре і треба ввести загальнодержавний локдаун, це тільки на користь народу.
Хоча, може у цьому й справді є сенс: закрити все, відключити світло, воду, теплопостачання – яка економія для бюджету! Управлінню премію за економію бюджетних коштів, Губернатору за економію ресурсів! То, може ось у чому справжня мета введення локдауну в Україні.
Пані, Тетяна Юшко, Ви переконані, що не розкрили державну таємницю? Ви переконані, що Вам не «пришиють» статтю Кримінального кодексу «зрада батьківщини»? Наступного разу, перед тим як підписувати листи такого змісту, може слід замислитися?»

У Херсоні чиновники  кілька сотень дітей залишили без можливості розвиватися в нормальних умовах

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: