Херсон °C

На Херсонщині процвітає домашнє насилля

Новости » Общество
0

Від початку року на Херсонщині поліція відреагувала на 5500 звернень щодо домашнього насильства

- Ми наполегливо радимо громадянам не замовчувати випадки домашнього насильства та своєчасно повідомляти в поліцію, щоб притягнути кривдника до відповідальності та запобігти тяжким наслідкам для жертви. Крім лінії «102», ви можете звертатися до нас у соціальних мережах, ми обов’язково реагуємо на ці листи, - повідомляє заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП Ярослав Шанько.

Від початку року на Херсонщині поліція відреагувала на5500зверненьщодо домашнього насилля. За цей період поліцейські винесли1615термінових заборонних приписів, склали4745адміністративних протоколів (з них дільничні поліцейські склали 2600 матеріалів). На профілактичному обліку в поліції перебувають3300кривдників.

В Херсоні на виклики про домашнє насильство реагують працівники мобільної групи ГУНП, яка діє від початку 2019 року і працює цілодобово. Зазвичай, за добу вони отримують від 4 до 7 звернень і половина з них підтверджуються.За статистикою, найчастіше на Херсонщині потерпілі звертаються з приводупсихологічного та економічного насильства.

Що загрожує кривдникам?

Кривднику може загрожувати штраф до 680 гривень у випадку повторного вчинення домашнього насильства, він може відпрацювати до 60 годин громадських робіт або відбути адмінарешт до 15 діб в ізоляторі тимчасового тримання. А кримінальна відповідальність за вчинення домашнього насильства передбачає до 2-х років позбавлення волі.

Пам’ятайте, що розповісти про факт насильства може будь-хто: перехожий, сусід, родич, свідок. Головне – не мовчати. Працівники поліції відреагують на кожне звернення і допоможуть постраждалим.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: