Херсон °C

В Чаплинській ОТГ створюють коворкінг-простір. Вартість проєкту перевищує 2 млн грн

Общество, Здоровье
0

В Чаплинській ОТГ, яка є членом Асоціації міст України на Херсонщині, створюють коворкінг-простір "Центр розвитку молодіжного та соціального підприємництва"

Реалізація цього суспільно важливого проєкту вже триває. Він спрямований на створення умов для старшокласників, молоді, підприємців та інших жителів громади, котрі побажають отримали можливість навчатися окремим видам професійної діяльності, набути практичний досвід користування сучасним обладнанням, реалізовувати вироблену в процесі навчання продукцію та отримувати додаткові доходи.

Таким чином можна буде здобути безцінні сучасні знання та навички із започаткування власного бізнесу через тематичні тренінги, майстер-класи, семінари та презентації, котрі організовуватимуть у спеціально

обладнаному просторі. У рамках реалізації зазначеного проєкту передбачається, що центр підтримки та розвитку молодіжного підприємництва громади включатиме в себе відкритий коворкінг-простір для всіх бажаючих мешканців громади, а також місце для проведення тренінгів із започаткування та розвитку бізнесу для молоді, підприємців, фермерів, для проведення різноманітних майстер-класів, навчальних занять.

Забезпечення функціонування центру покладено на Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва, представники якого й будуть організовувати та координувати заходи для молоді та залучати кваліфікованих спеціалістів на волонтерських засадах.

Після завершення ремонтних робіт у приміщеннях та виробничих залах коворкінг-простору, перепланування приміщень та їх дизайнерського оздоблення за рахунок коштів місцевого бюджету громади настане черга внеску в загальну корисну справу для партнерів громади – програми міжнародної технічної підтримки за сприяння #USAID. Йдеться про закупівлю меблів, демонстраційної техніки та професійного обладнання для швейної та деревообробної справи.

Загальний бюджет проєкту перевищує 2 436 тисяч гривень, з яких внесок громади - 781 455 грн., решту витрат покриють грантові кошти.

Як зазначають у громаді, на сьогодні вже отримано обладнання на суму майже 905 тис. грн. Це токарні верстати - столярні, лобзикові, шліфувальні, свердлильні, а також набори для різьблення, стамески, дрелі, шліфмашини, шуруповерти, пили торцювальні, пилосмоки, інструментальні скрині.

ПУЛЬС Децентралізаційний марафон

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: