Херсон °C

Найвищий показник по Херсонській області доходів загального фонду на 1-го мешканця має Музиківська ОТГ

Общество, Экономика
0

Найвищий показник по Херсонській області доходів загального фонду на 1-го мешканця за 9 місяців 2020 року мають Музиківська ОТГ – 5,4 тис. грн, Зеленопідська ОТГ – 4,8 тис. грн, Тавричанська ОТГ – 4,2 тис. грн, Новокаховська ОТГ – 4,1 тис. грн, Борозенська ОТГ – 4,0 тис. грн (в цілому по Україні найвищій розмір доходів на 1-го мешканця складає 29,3 тис. грн, найнижчий – 0,6 тис. грн).

Водночас, згідно з аналізом у розрізі кожної з 24 областей, найменші видатки серед громад Херсонщини на утримання апарату управління зафіксовані у Виноградівській, Білозерській і Новокаховській громадах. Дві громади – Тавричанська і Музиківська – перераховують реверсну дотацію до державного бюджету, а Костянтинівська, Голопристанська і Борозенська громади не мають ані реверсної, ані базової дотації.

Зазначимо, що експерти Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та проєкту SKL International підготували матеріали за підсумками виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2020 року на підставі даних Міністерства фінансів України, Державної казначейської служби України, Державної статистичної служби України.

 

Моніторинг проведено для 872 ОТГ за такими фінансовими показниками як доходи та видатки загального фонду на 1-го мешканця; видатки на утримання апарату управління у розрахунку на 1-го мешканця; рівень дотаційності бюджетів; питома вага заробітної плати та капітальних видатків у видатках загального фонду бюджету. В Херсонській області аналізувалися показники 31 ОТГ.

 

Детальніше про моніторинг можна прочитати тут: https://decentralization.gov.ua/news/12952

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: