Херсон °C

Последние новости

16:39
Григорій Янченко: «Всі пожертви херсонців йдуть на потреби наших військових на передовій»
15:32
Об’єднання до яких входять нардепи від Херсонщини: Іванов цікавиться ракетобудуванням, а Ковальов - міжконфесійним миром
15:18
Через ДТП мешканці Чорнобаївки та Генічеська лишилися без світла
14:57
Іван Бебко: «УДАР Віталія Кличка» переконаний - закон 5600 має бути ветований президентом
14:48
Студенти Херсона подарували військовим медикам тактичні рюкзаки
14:38
За тиждень мешканці Херсонщини вкрали електроенергії на понад 50 тис.грн.
13:55
Ліквідація наслідків аварійної ситуації по вул. Штурвальній в Херсоні ще триває
13:50
Завдяки прокуратурі на Херсонщині припинено розорення земель з унікальною рослинністю - курганів
13:43
Про якість води у Херсоні
13:15
Тисячу Зеленського назвали Програмою цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину «єПідтримка»
Больше новостей

В Херсонській обласній раді десять постійних комісій. Обрані голови комісій

Общество, Политика
0

У рамках пленарного засідання ІІ сесії Херсонської обласної ради VІІІ скликання депутати обрали голів і персональний склад постійних депутатських комісій облради.

Відтак, постійні комісії Херсонської обласної ради обрані в такому складі:

Постійна комісія з питань бюджету та фінансів:

Гавренкова Вікторія Володимирівна

Репілевський Едуард Вікторович

Александров Павло Анатолійович

Кульчиковський Сергій Миколайович

Махонін Вадим Миколайович

Сінкевіч Анна Леонідівна

Сеник Володимир Олександрович

Чухлядь Михайло Михайлович

Салтиков Валерій Миколайович

Чабан Вадим Іванович

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, переробки сільськогосподарської продукції та промисловості:

Збаровська Ірина Володимирівна – голова комісії

Романенко Руслан Васильович

Пунгін Віктор Олександрович

Власов Юрій Валентинович

Малахова Марина Анатоліївна

– Постійна комісія з питань управління об’єктами комунальної власності:

Ковальов Юрій Іванович – голова комісії

Карпук Весна Ігорівна

Синенко Олександр Олександрович

Марущенко Олексій Володимирович

Мелконян Деренік Меснікович

Паламарчук Оксана Олександрівна

Репілевський Данило Едуардович

Ганжа Володимир Володимирович

С’єдіна Ольга Валентинівна

Трубаєв Ігор Володимирович

Штанько Віталій Миколайович

Постійна комісія з питань архітектури, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства, тарифної політики і взаємодії з підприємствами енергетичної галузі:

Микитюк Денис Миколайович – голова комісії

Дмитрук Микола Ілліч

Тарасова Наталія Олександрівна

Гордієнко Олександр Дмитрович

Овсепян Гамлет Ашотович

Постійна комісія з питань сільського господарства, земельних відносин та екології:

Черепаха Альберт Вікторович – голова комісії

Хвостов Володимир Вікторович

Артющик Богдан Степанович

Дроздік Сергій Миколайович

Киселевич Юрій Анатолійович

Максименко Сергій Іванович

Деркач Віктор Андрійович

Ветров Віктор Федорович

Рибалко Сергій Вікторович

Сорокунський Сергій Миколайович

Йосипенко Ігор Васильович

Пишний Віталій Миколайович

– Постійна комісія з питань розвитку людського капіталу, міжнаціональних відносин, науки, культури, фізичної культури і спорту, освіти і свободи слова та інтелектуальної власності:

Співаковський Олександр Володимирович – голова комісії

Гондарева Галина Вікторівна

Книга Олександр Андрійович

Одарченко Юрій Віталійович

Постійна комісія мандатна, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, місцевого самоврядування, децентралізації, адміністративно-територіального устрою та взаємодії зі Збройними силами України:

Бутрій Дмитро Стефанович – голова комісії

Хлань Сергій Володимирович

Жаров Михайло Олександрович

– Постійна комісія з питань соціального захисту, захисту прав ветеранів, учасників бойових дій та тимчасово переміщених осіб:

Романій Михайло Дмитрович – голова комісії

Левківська Марія Михайлівна

Бобровська Діана Анатоліївна

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, здорового способу життя та курортно-туристичної діяльності:

Короленко Віктор Миколайович – голова комісії

Сокур Ірина Володимирівна

Межерицька Світлана Віталіївна

Волинець Тетяна Григорівна

Постійна комісія з питань законності та правопорядку, боротьби з корупцією, рейдерством та контролю за діяльністю правоохоронних органів:

Літвін Валерій Валерійович – голова комісії

Булюк Віталій Вікторович

Кістечок Олександр Дмитрович

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: