Херсон °C

Последние новости

11:55
До бюджету Херсонської територіальної громади надійшло понад 1,7 мільярда гривень податків і зборів
11:42
У Херсоні надали першу послугу мобільного адміністратора
11:32
СБУ підозрює заступника командира батальйону Патрульної поліції Херсонщини на «кришуванні» схеми поборів з перевантажених фур
11:26
Советник главы облсовета встретился с Генеральным консулом Республики Турция в Одессе
11:18
Студенти Херсонського державного університету запалили свічки
11:04
Іван Бебко: Голодомор фактично показав, що може статися із нацією, яка не має своєї національної держави
16:46
Депутат обласної ради Дмитро Бутрій про аеропорт «Херсон»
16:13
Карети швидкої допомоги отримують протоколи за перевищення швидкості
16:00
Веломаршрут від Маріуполя до озера Сиваш
15:52
Планові рейди служби у справах дітей у віддалену Петрівку та в центральній частині району
Больше новостей

У Великій Лепетисі затвердили бюджет селищної ради на 2021 рік

Новости » Общество
0

Напередодні Нового року відбулася чергова сесія селищної ради VIII скликання Великолепетиської територіальної громади, в якій взяла участь начальниця Великолепетиської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Світлана Маленда.

Під головуванням Максима Колокота учасники зібрання обговорили одне з найголовніших питань порядку денного - затвердження бюджету Великолепетиської селищної ради на 2021 рік. Зокрема, спланували видатки на медичне забезпечення, передбачили фінансування всіх сфер життєдіяльності громади: освіти, соціального захисту та забезпечення населення, культури, житлово-комунального господарства, транспортної інфраструктури та дорожнього господарства тощо. Під час проведення сесії обранці громади також розглянули та ухвалили низку земельних питань.

Світлана Маленда детально прокоментувала останні зміни податкового законодавства зі сплати єдиного податку та єдиного внеску. Акцентувала увагу, що платники єдиного податку першої групи можуть не сплачувати податок за грудень 2020 року та з січня по травень (включно) 2021 року. При цьому місяці несплати єдиного внеску включаються до страхового стажу єдинника першої групи.

Друге важливе нововведення, про яке розповідала начальниця податкової інспекції, - списання податкового боргу. Списанню підлягає податковий борг (у тому числі штрафні санкції і пеня) платника податків, сукупний розмір якого за усіма податками і зборами не перевищує 3060 гривень (включно), що обліковувався на 1 листопада 2020 року та залишився несплаченим/ непогашеним станом на дату списання такого боргу.

На завершення депутати Великолепетиської селищної ради підбили підсумки, ухвалили рішення стосовно питань порядку денного та затвердили основний економічний документ, за яким буде жити район у новому 2021 році.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: