Херсон °C

На Херсонщині забезпечено безперебійну подачу кисню для лікування хворих на коронавірус

Новости » Общество
0

Про це під час селекторної наради, яка пройшла під головуванням т. в. о. голови облдержадміністрації Сергія Козира, розповів директор Департаменту здоров’я ОДА Віктор Короленко.
За його словами, загалом у лікарнях Херсонщини, визначених для надання медичної допомоги хворим на COVID-19, 1885 ліжко-місць забезпечені медичним киснем, що становить 82,5%. Цей показник відповідає вимогам, встановленим Міністерством охорони здоров’я України.
Також протягом 4 - 6 січня додатково придбано та встановлено двадцять кисневих концентратів: 5 - в Херсонському обласному госпіталі ветеранів війни та ще 15 у Херсонській міській клінічній лікарні ім. О. С. Лучанського.
"На сьогодні у нас забезпечено безперебійну подачу кисню для лікування хворих на коронавірус”, - наголосив Віктор Короленко.
Крім цього директор Департаменту здоров’я ОДА розповів, що кількість ліжок для надання стаціонарної допомоги хворим на COVID-19, було збільшено на 120 ліжко-місць. Тож наразі в медзакладах області розгорнуто 2284 ліжок для хворих коронавірусом.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: