Херсон °C

Последние новости

12:30
Рятувальники та газовики провели спільний рейд у багатоповерхівках з роз’яснення мешканцям правил безпеки при використанні газу
12:00
Оголошено номінації головної туристичної премії-церемонії країни Ukraine Tourism Awards 2021
10:50
Пенсіонерів запрошують на безкоштовну екскурсію «У лабіринтах вулиць давніх» до Літмузею
10:27
Використовували 256 га держземлі у власних цілях – прокуратура домоглась визнання правочину не дійсним
10:05
Неможливе можливо! Українські зірки та клієнти мережі «АТБ» допомогли зібрати для допомоги онкохворим дітям майже 30 млн гривень
09:48
Поліцейські Херсонщині розшукали 14-річну дівчину, яка 5 діб не з’являлася вдома
09:43
В КПВВ на адмінмежі з ТОТ АР Крим встановлюють рентгено-телевізійні інтроскопи
09:36
Змій діставали з шахти водонапірної башти
09:30
На Херсонщині на охоті дядько підстрелив свого племінника
09:25
Привітання Командувача об’єднаних сил ЗС України Сергія Наєва з Днем Збройних Сил України
Больше новостей

Лікарня Карабелеша отримала УЗД сканер експертного класу

Новости » Общество
0

Лікарня Карабелеша отримала УЗД сканер експертного класуАпарат було придбано за підтримки народних депутатів України Вікторії Вагнер і Павла Павлиша та відповідно до розпорядження Кабміну України «Про розподіл субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетамна здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій». Таким чином на виділені кошти було придбано багатофункціональний УЗД сканер «Філіпс Аффініті 70» експертного класу систем ультразвукової діагностики.

Завідувач відділення діагностики – лікар УЗД КНП «ХМКЛ ім. Є.Є. Карабелеша» Микола Загребельний підтверджує той факт, що на такий апарат чекали давно. По-перше, за його допомогою можна проводити такий новий і сучасний метод ультразвукової діагностики внутрішніх органів як еластографія. Дослідження дає змогу лікареві не проводячи пункції визначити наявність фіброзного процесу в тканинах і його стадію, відслідкувати динаміку патологічних змін, оцінити ефективність лікування, що проводиться і т.і. Прямими показниками для досліджень з використанням еластографії є патологія печінки. Ця методика є альтернативою досліджень печінки з використанням фіброскана.

Крім того, що важливо для пацієнтів, сенсорна панель управління і потужна структура обробки даних новітнього високотехнологічного апарату значно скорочують час обстеження на 30-50 відсотків.

-Межі застосування апарату досить широкі – абдомінальні, гінекологічні, цереброваскулярні ( у тому числі і транскраніальні), судинні, малі органи і поверхові органи, урологічні, педіатричні дослідження, ехокардіографія, еластографія,- розповідає Микола Васильович.- До того ж, відповідно до нових вимог нормативно-правових документів з питань трансплантології Міністерства охорони здоров’я України транскраніальні дослідження необхідні для пацієнтів з судинною патологією. Такий вид досліджень є обов’язковим для лікувальних закладів, які займаються цією діяльністю.

Загребельний Микола Васильович підкреслив, що ультразвукова система «Affiniti 70» створена на базі інноваційних технологій Philips, що забезпечують високу достовірність діагностики, швидку і надійну при високому завантаженні і дозволяє обстежити навіть дуже складних пацієнтів. Тож за допомогою такого апарату УЗД однозначно буде підвищено рівень медичного обслуговування людей.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: