Херсон °C

Держпродспоживслужба в Херсонській області: Обережно - фальсифікат вершкового масла

Новости » Общество
0

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області доводить до відома громадян щодо виявлених фактів фальсифікації масла солодковершкового.

За повідомленням ГО "Громадський контроль захисту прав споживачів" у рамках масмедійного проекту «СТОП ФАЛЬСИФІКАТ» встановлено факти невідповідності виробництва та/або обігу масла солодковершкового операторами ринку:

ТОВ «Рихальський завод сухого молока»,

ТОВ «Еней»,

ТОВ «Фірма АПРЕЛЬ»,

ПП «Земледух В.Т.»,

ТОВ «Іва – Арт»,

ТОВ «Городенківський сирзавод»,

ТОВ «Інтер – мол»,

ТОВ «Терен – Про»,

ВАТ «Турківський молокозавод»,

ТОВ «Гранд Молпродукти»,

ТДВ «Яготинський мол завод, Золотоніський маслоробний комбінат»,

ПП «Рось» філія «Роменський молочний комбінат»,

ТОВ «Мілкіленд – Україна».

Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою протидії обігу небезпечного, непридатного до споживання, неправильно маркованого харчового продукту Головним державним інспектором України підписано розпорядження № 2 від 05.01.2021 р «Щодо протидії фальсифікації масла солодковершкового».

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за тел. (0552) 321736 або звертайтесь до територіальних управлінь.

 

Прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: