Херсон °C

На Херсонщині перші іноземні статки задекларував каховчанин

Новости » Общество
0

За інформацією спеціалістів управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, на 19.01.2021 про іноземні доходи, отримані минулого року, повідомив громадянин м. Каховки. На Херсонщині це - перша декларація про майновий стан і доходи із задекларованими іноземними доходами платника.

Каховчанин вказав свої минулорічні іноземні доходи у сумі 596 тис. гривень, які отримав із Англії, Канади та США. Також декларант самостійно визначив до сплати 107 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб, які надійдуть до бюджету місцевої громади.

Податківці області закликають громадян Херсонщини брати приклад із земляка та свідомо ставитися до декларування власних статків. Серед них: іноземні доходи, спадщина та подарунки, продаж або надання в оренду рухомого та нерухомого майна, цінних паперів та корпоративних прав, а також інші доходи.

Звертаємо увагу: податкова декларація про майновий стан і доходи подається в такі граничні строки:

- для громадян, які відповідно до норм розділу IV ПКУ зобов’язані подавати декларацію, та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, - до 01 травня року, що настає за звітним. Останній день - 30.04.2021року;

- для фізичних осіб, які декларують право на податкову знижку - по
31 грудня включно наступного за звітним роком. Останній день - 31.12.2021року.

Детальні консультації та безкоштовні бланки декларацій можна отримати у спеціалістів Центрів обслуговування платників за місцем реєстрації.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: