Херсон °C

Міський голова Херсона Ігор Колихаєв приховує офіційну інформацію

Новости » Общество
0

Представники громадської ради при Херсонській міській раді вкотре зазначають, що влада вже і з новою командою Ігоря Колихаєва не хоче бути прозорою. Зокрема, у найголовнішому – висвітленні офіційної інформації.

Саме на цьому акцентують неодноразово активісти:

«…Та суто випадково дізналися, що варто задати часові межі пошуку, причому щонайменше з 18 листопада – і «грудневі» рішення з’являються, хоча і в самому кінці. Тобто, якщо пошук наприклад з вересня – то після листопада, жовтня і вересня минулого року. Хоча всі інші рішення оприлюднюються за зворотною хронологією. Дивний технічний збій, схожий на свідоме маскування суспільно важливих документів…

Знаєте, таке враження, що прийшла нова команда, почала по новому працювати, робити замість запорожця мерседес, а результат вимальовується до болю знайомий: середній танк.

А, і останнє: бюджет з усіма додатками оприлюденено у форматі пдф, до того ж у нерозпізнаваному для програм переносу фотографованому. Такого собі раніше відділ пана Букіна не дозволяв», - пише на своїй сторінці в фейсбук Володимир Молчанов.

.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: