Херсон °C

В ХДУ відбулося засідання ректорату

Новости » Общество
0

Про це повідомляє ректор ХДУ Олександр Співаковський:

«Сьогодні на засіданні ради ректорів ХДУ разом з колегами –

Юрий Беляев

(ректор 2002-2011),

Александр Ходосовцев

(ректор 2012-2015),

Василий Стратонов

(ректор 2015-2017) та першим проректором

Сергій Омельчук

обговорили, як ми будемо жити завтра з відповідним фінансуванням та преференціями, які маємо сьогодні.

Зробили акцент на трьох взаємопов’язаних складових – інфраструктура матеріальних ресурсів, цифрові сервіси та адміністрування в інтеграції традиційних і трендових бізнес-процесів. Синергія цих ключових компонентів є запорукою збалансованого, стабільного та успішного розвитку нашого рідного університету.

Ще одним не менш важливим питанням у цьому контексті є синхронізація власного професійного успіху викладачів, їх матеріальне забезпечення. З цією метою у 2020 році в університеті було не лише розроблено, а й запущено, в тому числі й онлайн-сервіси, систему рейтингування та ранжування роботи наших науково-педагогічних працівників. Це, у свою чергу, дозволяє знайти відповідну кореляцію, яка буде розглянута на Вченій раді.

Вдячний колегам-ректорам, які підтримали цю філософію. Переконаний, така стратегія розвитку Херсонського державного університету принесе вагомі результати, стимулюватиме викладачів й утримуватиме лідерські позиції вишу серед ЗВО півдня України», - повідомляє Співаковський.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: