Херсон °C

За два дні Херсонський рибоохоронний патруль виявив 19 правопорушень природоохоронного законодавства

Новости » Общество
0

У період з 27 по 28 січня 2021 року Херсонський рибоохоронний патруль виявив 19 порушень природоохоронного законодавства. Так, складено шість протоколів за грубі порушення Правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП), два - за порушення Правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП) та п’ять за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів). Крім цього, оформлено шість акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

Для прикладу, під час рейду в акваторії оз. Безмен, поблизу смт. Комишани Корабельниго району м. Херсон державними інспекторами рибоохоронного патруля Херсонщини викрито грубе порушення правил рибальства. Громадянин проводив вилов водних біоресурсів з берега забороненим знаряддям лову – мисиновою сіткою. У такий спосіб порушнику вдалось впіймати 37 екз. окуня, 16 екз. ляща (молодь) та 10 екз. судака загальною вагою 30 кг. Сума нанесених збитків складає 8 449 грн.

На порушника складений протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонене знаряддя лову та водні біоресурси вилучено до рішення суду.

 

У разі виявлення фактів порушення Правил рибальства прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Херсонського рибоохоронного патруля за номером телефону: (050) 012-35-73.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: