Херсон °C

Последние новости

16:39
Григорій Янченко: «Всі пожертви херсонців йдуть на потреби наших військових на передовій»
15:32
Об’єднання до яких входять нардепи від Херсонщини: Іванов цікавиться ракетобудуванням, а Ковальов - міжконфесійним миром
15:18
Через ДТП мешканці Чорнобаївки та Генічеська лишилися без світла
14:57
Іван Бебко: «УДАР Віталія Кличка» переконаний - закон 5600 має бути ветований президентом
14:48
Студенти Херсона подарували військовим медикам тактичні рюкзаки
14:38
За тиждень мешканці Херсонщини вкрали електроенергії на понад 50 тис.грн.
13:55
Ліквідація наслідків аварійної ситуації по вул. Штурвальній в Херсоні ще триває
13:50
Завдяки прокуратурі на Херсонщині припинено розорення земель з унікальною рослинністю - курганів
13:43
Про якість води у Херсоні
13:15
Тисячу Зеленського назвали Програмою цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину «єПідтримка»
Больше новостей

Херсонський водоканал першим в Україні отримав 100 000 євро грантових коштів

Общество, Экономика
0

Херсонський водоканал, завдяки перемозі спільного проєкту з Асоціацією Водоканалів Словаччини та АсоціацієюВодоканалів України, першим в Україні отримав 100 000 євро грантових коштів на реалізацію «твердого проєкту».

Грантодавець - Міністерство закордонних справ Словаччини, Словацька агенція по міжнародному співробітництву та розвитку, в рамках реалізації проєкту «Безпечна вода для Херсона» надав 100 000 євро безповоротного безвідсоткового гранту для встановлення на одній з насосних станцій водопроводу міста установки із виробництва гіпохлориту натрію.

Безпечна питна вода в кранах херсонців - головний пріоритет в роботі Херсонського водоканалу. Для дезінфекції води, як і в інших країнах Європи, в Херсоні використовується гіпохлорит натрію. В Україні 90% вказаного реагенту виробляє монополіст, який зловживає становищем, регулярно підвищує ціну й погрожує зупинками виробництва. Власне устаткування з виробництва гіпохлориту дозволить не лише уникнути залежності від монополіста-виробника, але й допоможе заощадити до 60% суми коштів, які підприємство витрачає на знезараження води.

Для Херсонського Водоканалу перемога та якісна реалізація проєкту відкривають нові можливості: підвищують конкурентоспроможність наступних проєктів та рівень довіри потенційних партнерів.

Херсонський Водоканал паралельно із реалізацією проєкту продовжує роботу по залученню ресурсів, пріоритетним напрямком якої є підготовка стратегії сталого водозабезпечення, яка відкриває можливості для залучення масштабних інвестицій.

 

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: