Херсон °C

На Херсонщині непомітно боряться з конвертаційними групами та з розповсюдженням наркотиків

Общество, Криминал
0

Керівником обласної прокуратури констатовано незадовільний стан протидії злочинам у сфері оподаткування, легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, протидії контрабанді, з припинення організованої діяльності «конвертаційних груп», з розповсюдження наркотичних засобів тощо. Так, Володимир Калюга провів оперативну нараду з обговорення підсумків роботи органів прокуратури області за 2020 рік.

Зокрема, під час обговорення керівником відомства приділено увагу питанням дотримання конституційних прав усіх учасників процессу, необхідності забезпечення захисту дітей, які потерпають від насилля, додержання прав ув’язнених та засуджених.

На нараді відзначено позитивні результати представницької діяльності. Використовуючи конституційні повноваження, прокурори на захист інтересів держави пред’явилио позовів на суму 827 млн грн, що у 2,5 рази більше, ніж у 2019; на захист державної та комунальної власності, у сфері навколишнього природного середовища - на суму понад 38 млн грн, у бюджетній - на 5,1 млн грн. Завдяки вжитим заходам стягнуто та добровільно відшкодовано кошти, повернуто державі майна на суму 150 млн грн, понад 1200 га землі, у тому числі на узбережжях Азовського та Чорного морів.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: