Херсон °C

Як правильно обрати блискавку для одягу?

Новости » Общество
0

Господині, які роблять свої перші кроки у шитті, мають невеличкий досвід роботи з різними аксесуарами. Такі важливі, але на перший погляд, незначні елементи, як блискавки, можуть стати серйозною перепоною на шляху до своєї мети. Наприклад, блискавка тракторна купити оптом яку можна не у будь-якому магазині, частіше за все використовується для верхнього одягу, і буде дуже незручно використовувати її для спідниці, але як предмет декору вона буде дуже доречна і додасть речі самобутності й оригінальності.

Типи блискавок

Для початку потрібно розібратися в тому, як класифікують блискавки. Умовно їх розрізняють за такими параметрами:

· метод розстібання;

· матеріал;

· форма зубців.

Метод розстібання

Такі блискавки поділяють на роз'ємні та нероз'ємні, а також з двома бігунками. Перші дозволяють розділити виріб на дві частини. Такі блискавки можна побачити на куртках, вечірніх платтях. Другі не розстібуються до кінця. Яскравий приклад - джинси або спідниці. Вироби з двома бігунками дозволяють розстібувати одяг зверху та знизу одночасно. Бігунки в цьому випадку є одночасно й обмежувачами.

Матеріал та форма зубців

Цей критерій є одним з найважливіших для швачки. Необхідно звернути увагу на типи блискавок за матеріалом та формою зубців.

Спіральна або кручена блискавка виготовляється із поліестеру, який намотується чи пришивається до тасьми. Колір зубців співпадає с матеріалом або фарбується під метал.

Тракторний виріб також виробляють із пластика, але кожен зубчик пришивається окремо до тасьми.

Металічні блискавки виготовляються шляхом затискування між зубчиками полотна. Виробники використовують різні сплави для таких виробів:

· латунь;

· нікель.

Звичайно, що такі аксесуари дещо важкіші.

Потайна блискавка виокремлюється тим, що зубці розташовуються з вивороту тасьми. При цьому щільність матеріалу може бути дуже різною.

Існують також блискавки для декору, а ще особливі, які використовують у сфері парфумерії, хімічної промисловості, але такі швачці ні до чого. Знаючи основні особливості блискавок, тепер навіть початківець зможе обрати правильний виріб для свого дизайнерського проекту.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: