Херсон °C

На п’ятій позиції опинилася ініціатива створення геоінформаційної системи на Херсонщині

Новости » Общество
0

Регіональні експерти визначили найбільш успішні дії місцевих влад

Рада експертів з різних регіонів України, яка була відібрана Міжнародним центром перспективних досліджень визначили найбільш позитивні кроки, які впровадили місцеві органи самоврядування упродовж листопада 2020 – січня 2021 року. До найкращих увійшли заходи, впроваджені в Луганській, Львівській, Миколаївській, Івано-Франківській, Херсонській та Запорізькій областях. Вони різні, але поєднує їх позитивний вплив на добробут та життя громад. Однак, конструктивна критика з боку експертів теж присутня.

Найбільш позитивно експерти оцінили ідею встановлення камер фіксації порушень Правил дорожнього руху у Львівській області, оскільки це покращить безпеку руху в регіоні, сприятиме прозорості покарання порушників правил дорожнього руху та принесе додатковий дохід для бюджету. Проте, без вирішення інших проблем транспортної інфраструктури, сама по собі дана ініціатива може не принести бажаного соціального ефекту.

Другим заходом, який потенційно принесе економічний ефект для Івано-Франківщини, є ініціатива розвитку туризму. Вона вже посприяла нарощенню туристичного потоку, однак без достатньої координації, без необхідного рівня сервісу, і після зняття карантинних обмежень втримати українського туриста буде важче.

На третьому місці по оцінках експертів, опинився інвестиційний план державно-приватного партнерства для Бердянського морського порту, який потребує оновлення та роботи за новими стандартами. Інвестиційні рішення збільшать пропускну здатність порту та кількість робочих місць, створять умови для розвитку бізнесу. Водночас, вирішення частини проблем цілковито залежить від позиції Укрзалізниці щодо тарифів на вантажоперевезення, що може призупинити позитивні зрушення даного проекту.

Наступними за важливістю, експерти відзначили зміни в навчальному процесі, зокрема, використання змішаного навчання включаючи інтерактивні панелі та спеціальне програмне забезпечення для зацікавлення школярів та кращого засвоєння матеріалу у школах Станично-Луганського району. Але навіть така позитивна ініціатива влади може видатись не надто ефективною в умовах погіршення соціально-економічної ситуації в державі, через проблеми з доступом до Інтернету та інші фактори.

На п’ятій позиції опинилася ініціатива створення геоінформаційної системи (ГІС-порталу) на Херсонщині. Впровадивши аналітичні е-рішення, громади отримують інструменти, ефективного моніторингу та контролю. Проте, головне, щоб дана ініціатива залишилася не тільки у форматі меморандуму, а й отримала практичні результати імплементації. Цей факт не дозволив експертам високо оцінити ініціативу.

На останньому, шостому місці опинилися профінансовані та впроваджені заходи для розвитку туризму в Миколаєві за рахунок впровадження QR-кодів. Така ініціатива може допомогти розвитку туристичної галузі міста, яка наразі є однією з найменш розвинених. Однак, загалом, наявності тільки QR-кодів недостатньо для досягнення значних позитивних змін в туристичній галузі міста.

 

З детальною оцінкою та повним документом можна ознайомитися тут:http://icps.com.ua/mtspd-vypustyv-otsinku-mistsevykh/rehionalnykh-zakhodiv-za-lystopad-2020---sichen-2021-roku/

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: