Херсон °C

В Садовому кажуть, що Колихаєв та Лугова не чують людей

Новости » Общество
0

На сесії Херсонської міської ради від 11.12.2020 р. за № 10 прийнято рішення про реорганізацію сільських, селищних рад шляхом приєднання до Херсонської міської ради. Утворено п’ять старостинських округів, де Садівська сільська рада приєднана до Антонівського округа. Всупереч наполяганню та вимозі мешканців с. Садове, в проекті рішення № 4639 від 9 лютого «Про затвердження старост, визначення території їхнього представництва та затвердження Положення про діяльність старост», який планується до розгляду на VIII сесії Херсонської міської ради 26 лютого призначення старости в селі не планується.

Мешканці с. Садове остерігаються, що за відсутності в селі старости вони можуть бути покинуті напризволяще. Селяни добре пам’ятають передвиборчі обіцянки кандидатів в депутати Херсонської міської ради про те, що в своїй роботі обранці будуть дослуховуватися до думки громади та враховувати її побажання та потреби. Раніше місцеві активісти направили звернення за підтримкою 250 осіб міському голові, але їх не почули, відповіді не надано.

Для захисту своїх інтересів ряд мешканців села звернулися до ГО «Антонівська хвиля», стали членами організації. Виконуючи свої статутні завдання, члени правління ГО направили 09.02.2021 р.Херсонському міському голові Колихаєву І.В. та секретарю Херсонської міської ради Луговій Г.Л. звернення шодо підтримки громади с. Садове. Таке звернення підтримали своїми підписами близько 500 мешканців села. Обурена наведеними рішеннями і Антонівська громада, яка теж не отримала відповіді від міської влади на свої пропозиції щодо кандидатури на посаду старости у Антонівському окрузі.

Тому, аби їх почули, активісти запрошують журналістів та представників влади на прес-конференцію 19 лютого.

Спікери:

  1. Зарудня Ганна — голова громадської організації «Антонівська хвиля»;
  2. Белостоцька Олена — заступник голови ГО «Антонівська хвиля»;
  3. Альохіна Катерина — член правління ГО «Антонівська хвиля»;
  4. Семеніхіна Олена — член ГО «Антонівська хвиля»;
  5. Недоступ Олена — член ГО «Антонівська хвиля».

Контактна особа Зарудня Ганна — 0950712789 .

 

До участі у прес-конференції запрошуються також представники міської влади та громадських організацій.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: