Херсон °C

На Херсонщині Білозерська центральна районна лікарня допустила порушень фінансової дисципліни на понад 3 млн грн

Новости » Общество
0

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській областізавершили ревізіюфінансово-господарської діяльності комунального підприємства "Білозерська центральна районна лікарня" за період з 01.11.2012 по 31.08.2020.Ревізією було встановлено порушень, що призвели до втрат, на суму 3,4 млн грн.

Зокрема, всупереч вимогам Бюджетного Кодексу України, коштом загального фонду, замість спеціального фонду кошторису, Лікарня частково покрила витрати, понесені на проведення платних медичних послуг на суму понад 1 млн грн. Крім того, за рахунок коштів загального фонду, безпідставно було сплачено 236,5 тис. грн за комунальні послуги, спожиті структурними підрозділами, які надали платні послуги.

У Лікарні, без погодження органу управління, безпідставно було нараховано та виплачено заробітної платикерівництву Лікарні на загальну суму 84,5 тис. грн. Крім того, 6 завідувачів структурних підрозділів Лікарні незаконноотрималидоплати за розширення зони обслуговуванняна загальну суму466,0 тис. грн. Також аудитори виявили факт нарахування необґрунтованої доплати деяким медпрацівникам, якіздійснювали збір біологічного матеріалу з громадян, не хворихна СOVID-19,на загальну суму101,2 тис. грн.

 

Роками Лікарня не перераховувала до районного бюджету у повному обсязі плату, отриману від орендарів, у зв’язку з чим бюджетом недоотримано 486,7 тис.грн.Зусиллями аудиторів порушення відшкодовано у повному розмірі.Крім того, шість суб’єктів сплачували орендну плату без врахування індексу інфляції, що призвело до недоотримання відповідних надходжень на загальну суму113,8 тис. грн.

Лікарнею сплачено вартість комунальних послуг, спожитих п’ятьма орендарями (електроенергія, водопостачання та водовідведення, природний газ), на суму майже 126 тис. грн.

Серед інших порушень - випадки неправомірного списання харчових продуктів (м'ясо свинини, печінка) на загальну суму 403,2 тис. грн,безпідставнезавищення вартості виконаних робіт на сумуна загальну суму100,8 тис. грн та інші.

За результатами ревізії керівнику об’єкта контролю направлені обов’язкові вимоги по усуненню порушень. За допущені порушення фінансової дисципліни на п’ятьох посадових осіб складено адміністративні протоколи за ст. 164-2 КупАП.

Матеріали інспектування передано до правоохоронного органу.

Пресслужба УправлінняПівденного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

 

 

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: