Херсон °C

В ОТГ працівники ювенальної превенції поліції Херсонщини спільно зі службою у справах дітей перевіряють умови проживання малюків

Новости » Общество
0

У всіх об’єднаних територіальних громадах працівники ювенальної превенції поліції Херсонщини спільно зі службою у справах дітей перевіряють умови проживання малюків у родинах, які перебувають у складних життєвих обставинах. З початку року ювенальні поліцейські провели вже понад 80 таких рейдів.

- Під час перевірки умов проживання дітей із соціально вразливих родин наше головне завдання - допомогти батькам, а не покарати їх. А також вчасно виявити і попередити порушення прав дітей, - зазначив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонської областіВіталій Сайфутдінов. - Всього ми опікуємося понад1000родинами, які перебувають у складних життєвих обставинах. Батьки, які нехтують своїми обов’язками по вихованню дітей, притягаються до адміністративної відповідальності. З початку року ми склали150таких протоколів.

Поліцейські перевіряють умови проживання малюків у цих родинах, наявність у них продуктів харчування, одягу, іграшок, місць для навчання та відпочинку, чи відвідують вони школу, а також фізичний стан дітей.Проведення профілактичних рейдів дозволяє поліцейським вчасно дізнатися про проблеми сімей, допомогти у їх вирішенні, а також виявити недоліки в умовах проживання дітей або у їх вихованні. Батькам та опікунам поліцейські нагадують про належне утримання дітей, надають інформаційні консультації щодо подолання існуючих проблем.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: