Херсон °C

Прокурор області каже, що правоохоронці відреагують на розтрату державних коштів в Олешківській ОТГ

Общество, Криминал
0

Журналісти звернулися з соціально важливими для Херсонщини скандальними питаннями до прокурора області Володимира Калюги, зокрема, їх цікавило, як реагує прокуратура на витрату 7 млн грн державних коштів на дах школи в Козачих Лагерях, і в результатові дах не відремонтовано, на розтрату біля 1 млн грн бюджетних коштів на стадіон «Спартак», на зрив опалювального сезону в м.Олешки та розтрату державних коштів, а також закриття кримінальних проваджень по цих фактах.

Володимир Калюга запевнив, що жоден із перерахованих фактів не залишиться без відповідної уваги правоохоронців. За його інформацією, по ряду із них йде слідство.

Деталі відповіді прокурора області у відео: https://www.facebook.com/khersonduringtheday/?ref=page_internal

Маємо надію, що новому прокурору вдасться довести жителям області, що правоохоронна служба зацікавлена у розслідуванні злочинів, а не у їх прикритті. Наразц, наприклад, у жителів Козачих Лагерів, Олешок, м’яко кажучи, шок – чиновники розтратили мільйони бюджетних коштів, залишили по собі холодні квартири, школу без даху, а реакції ані від поліції, ані від прокуратури – нуль.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: