Херсон °C

Прокуратуру цікавитимуть земельні афери та відмивання майна

Новости » Общество
0

17.02.2021 під головуванням керівника Херсонської обласної прокуратури Володимира Калюги проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів області.

У заході взяли участь керівники правоохоронних органів області, а також т.в.о. голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир та голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко.

Під час виступу Володимир Калюга зазначив, що діяльність правоохоронних органів у поточному році необхідно зосередити на пріоритетних напрямах, на які орієнтує Офіс Генерального прокурора. Серед них - протидія організованій злочинності та кримінальним правопорушенням, проти основ національної безпеки, в бюджетній та земельній сферах, а також у сферах екології та незаконного використання природних ресурсів, адміністрування податків та пов’язаних із відмиванням майна, одержаного злочинним шляхом, паливно-енергетичного комплексу, земельних правовідносин, особливо щодо використання земель державної власності, щодо фактів домашнього насильства.

«Як бачите, поле для діяльності більш ніж широке, а тому і результати мають бути відповідні! Отже, ми маємо згуртувати наші зусилля і забезпечити якісне виконання поставлених завдань», - зазначив Володимир Калюга.

Учасники наради оговорили проблемні питання та способи їх вирішення, а також визначились із завданнями на поточний рік.

За результатами координаційної наради прийнято відповідну постанову із конкретними скоординованими заходами.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: