Херсон °C

Тарілки з ім'ям: топ-6 брендів колекції Мир Посуду

Новости » Общество
0

Колекціонери посуду впізнають бренд, навіть не розглядаючи клеймо на дні тарілки. Вишукані лінії, відтінок порцеляни або особливий стиль малюнка відразу видають майстра і фабрику з багатовіковою історією.

Villeroy & Boch

Метласький фарфор сам по собі є брендом - унікальна глина дозволила німецьким майстрам створювати найтонший кістяний фарфор, що перевершує по міцності і напівпрозорості кращі китайські зразки. Заснована в 1836 році компанія є лідером з виробництва фарфорового посуду преміум-класу. Ви можете купити тарілки на Мир Посуды від Villeroy & Boch і скласти колекції:

  • French Garden з ручним розписом;
  • Cellini з найтоншим рельєфним паттерном по краю тарілок;
  • Mariefleur з акварельним ніжним розписом;
  • Grey Pearl з благородним відтінком натуральних перлів.

Cmielow

Польський бренд з двохсотрічною історією створює респектабельні колекції за старовинними зразками. Майстри вивчають старовинні техніки і створюють репліки сервізів, що прикрашали будинки королів і аристократів. Вишукани порцеляновий посуд Yvonne прикрашений позолотою. Білосніжна колекція Rococo пізнавана рельєфним монохромним візерунком.

Maxwell & Williams

Зухвалий австралійський бренд з'явився на ринку всього 10 років тому й відразу завоював повагу колекціонерів. Цікаві життєрадісні зображення тварин в колекції Marini Ferlazzo і тонкий білий візерунок на тарілках Diamonds Round сподобаються гостям будь-якого віку.

Noritake

Поважний японський бренд виробляє вишуканий кістяний фарфор преміум-класу. Кожна колекція компанії - це продумана історія, концепція, інтерпретація легенди або художнього символу. У каталозі магазина представлені набори посуду та окремі предмети з колекцій Hertford, Islay, Georgian Gold, Crochet, Yae gold.

Тарілки з ім'ям: топ-6 брендів колекції Мир Посуду

Lefard China

Преміальний китайський фарфор створений на 50% з кістяної золи, що надає тонким виробам особливу прозорість. Компанія створює сервізи з візерунками в традиційному китайському стилі, використовує стилістику класичного англійського фарфору, обігрує романтичні сюжети, створює колекції посуду для Різдва, Великодня, урочистих подій.

Villa Grazia

Італійський бренд відомий високоякісним столовим посудом з оригінальним дизайном. Автори колекцій постійно експериментують з формою, кольором, манерою розпису і рельєфних малюнків.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: