Херсон °C

Олександр Співаковський: Збереження і розвиток культури, підтримка закладів культури - це один із пріоритетів діяльності нашої профільної комісії

Новости » Общество
0

Комфорт людей, які проживають на певній території, визначають три головних критерії: ефективна медицина, якісна освіта, розвинута інфраструктура добробуту. Про це зазначає ректор ХДУ, нардеп Верховної ради 8 скликання та діючий депутат Херсонської обласної ради Олександр Співаковський:

«Ключовим моментом взаємодії цих трьох напрямів є розвиток людського капіталу. А чи може відбуватися цей розвиток без культури? Звичайно, що ні. Про це сьогодні наголосив під час наради керівників клубних закладів області, куди ми разом з Олександром Книгою були запрошені як депутати Херсонської обласної ради. Звичайно, що торкнувся наслідків адміністративно-територіальної реформи, яка є серйозним викликом для громад, для працівників гуманітарної сфери.

Запевнив, що збереження і розвиток культури, підтримка закладів культури - це один із пріоритетів діяльності нашої профільної комісії. Переконаний, що без культури немає майбутнього!», - акцентує Співаковський.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: