Херсон °C

Держпродспоживслужба приховує правду про загибель диких птахів на Херсонщині

Новости » Общество
0

На цьому у фейсбук акцентує журналіст «Укрінформ»

Ірина Староселець

 

Журналістка спирається на наступне:

«У пресслужбі обласного управління Держпродспоживслужби журналістів направляють за коментарями з приводу результатів експертизи по загибелі диких птахів на Херсонщині (і в Асканія - Нова, і по вчорашньому випадку у плавнях між Олешками та Херсоном) у Київ, у центральний офіс. Несподіваано так повертається ситуація.

Особисто у мене складається враження, що від нас щось приховують, що у столиці вирішили, що їм зручніше коментувати - бо місцеві журналісти питань не поставлять, а столичним колегам до провінції, щоб розібратися, що відбувається, далеко?

Від такого приховування (а як це ще назвати, коли в Херсоні відмовляються коментувати ситуацію?) виникають різні негарні припущення. От як, наприклад, чи то зернових експортерів так рятують, чи то керівництво Держпродспоживслужби вирішило, що треба попіаритися.

Я зла. На жаль, не можу тегнути пані Владиславу Магалецьку».

Редакція «Херсонщина за день» підтримує колегу, адже з прийняттям таких рішень керівництво Держпродспоживслужби повністю стирає відкритість, з якою має працювати перед громадянами України.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: