Херсон °C

«Фермер-2021»: на Херсонщині агровиробники презентуватимуть свою продукцію

Новости » Общество
0

Ти - підприємець, який шукає нові ринки збуту своєї продукції? Або пересічний покупець, який бажає придбати якісної органічної продукції? Якщо так, ви можете зустрітися на Південній агропромисловій виставці "Фермер-2021”, яка проходитиме у м. Херсон в ККЗ "Ювілейний” (вул. Перекопська,11) із 3 по 4 березня.

Протягом двох днів учасники та відвідувачі заходу матимуть можливість ознайомитися з широким спектром послуг для аграріїв, сільськогосподарською технікою, обладнанням, насінням, мінеральними та органічними добривами, засобами захисту рослин, науковими здобутками та фінансовими механізмами в агропромисловій сфері.

Окрім цього, для виробників сільськогосподарської продукції участь у виставці - це чудова можливість налагодити бізнес-контакти.

Так, у рамках виставки заплановано проведення низки заходів:

·3 березня з 10:30 до 12:00 – круглий стіл "Сучасні традиції розвитку аквакультури”;

·3 березня з 12:00 до 14:00 – Семінар "Розвиток галузі бджільництва - дієвий алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади”;

·4 березня з 10:30 до 12:00– Аграрна конференція "Інтеграція в ланцюги доданої вартості”;

·4 березня з 12:00 до 14:00 – Семінар "Вирощування зернових культур в сучасних агрокліматичних умовах та фінансові інструменти для весняно-польових робіт”.

Тож запрошуємо усіх охочих долучатися до Південної агропромислової виставки "Фермер-2021”!

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: