Херсон °C

Последние новости

17:30
Милівській територіальній громаді повернуть сільгоспземлю вартістю 4,9 млн грн
16:30
Херсонська лікарня про кінезіотейпування в ортопедії і травматології
15:30
Кардіохірурги обласної лікарні Херсона взяли участь у освітньому проекті з імплантації оклюдерів
14:30
Міжнародний день людей з інвалідністю: Херсонщина
13:32
У Гаврилівській затоці затримали порушника, який наніс збитків понад 1 млн. грн.
13:27
Дмитро Бутрій: «За прийнятий бюджет відповідатимемо перед виборцями»
13:00
Розтрата майна на 700 тис. грн – на Херсонщині судитимуть екскерівника теруправління Державної судової адміністрації
10:06
«Творчість без кордонів» - у херсонському театрі особливі артисти зірвали овації глядачів
09:40
Выгоды от покупки виртуального польского номера
09:10
Бізнес Херсонщини сплатив 9,86 млрд гривень податків і зборів
Больше новостей

Експерименти з прихованою розеткою коштують споживачам чималих коштів

Новости » Общество
0

Експерименти з прихованою розеткою коштують споживачам чималих коштівЕнергетики нагадують – за будь-які нечесні експерименти з метою економії електроенергії доведеться платити. Накиди на проводи, «заряджені лічильники», підключення до мережі в обхід приладів обліку, приховані розетки – всі ці та інші способи шахрайства з боку споживачів давно відомі енергетикам.

Самовільне підключення до електромереж небезпечне для життя як самого порушника, так і інших споживачів. До того ж такі дії призводять до порушень в роботі електромереж та впливає на якість електроенергії і перебоїв в її постачанні.

Наприклад.

Під час перевірки роботи приладів обліку у приватному домоволодінні у с.Чорнобаївка, представниками оператора системи розподілу встановлено факт самовільного підключення до електромереж. На місці відразу складено акт про порушення, сума нарахування за яким склала 38585 грн. Через відмову добровільно відшкодувати збитки, Херсонобленерго звернулося з позовом до суду.

Білозерський районний суд Херсонської області (справа №648/2980/20 від 17 грудня 2020 р) зобов’язав громадянина К. сплати на користь оператора системи розподілу суму завданої шкоди, а також суму судових витрат.

В місті Херсон по вулиці Соборна інспектори під час проведення рейдової перевірки встановили, що споживачка користувалася прихованою розеткою підключеною по за електролічильником. За складеним актом про порушення сума нарахування становила 17 634 грн.

Білозерський районний суд Херсонської області (справа №766/23595/19 від 25 лютого 2020 року) зобов’язав громадянку С. відшкодувати завдані збитки АТ «Херсонобленерго» в сумі 17 634 та судові витрати.

За подібне порушення в помешканні громадянина М. в с.Широка Балка по вулиці 2-га Набережна, розглянувши матеріали справи, в тому числі складений акт про порушення, Білозерський районний суд Херсонської області зобов’язав споживача сплатити на користь Херсонобленерго суму нарахування за завдані збитки у розмірі 56 664 грн. та судові витрати.

Енергетики закликають споживачів користуватися електричною енергією відповідально, економити законними способами, адже експерименти із незаконною економією коштують в десятки разів дорожче реального споживання.

 

За інформацією АТ "Херсонобленерго" 

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: