Херсон °C

Борги МКП «Херсонтеплоенерго» будуть сплачувати бізнесмени Херсона та благодійники

Общество, Экономика
0

На черговому засіданні виконкому планують розглянути Положення про цільовий фонд Херсонської міської ради на 2021 – 2025 роки «Погашення боргів МКП «Херсонтеплоенерго» за отриманими кредитами та поліпшення його фінансово-економічного становища».

Про це йдеться у проекті-рішенні виконавчого комітету. Так, згідно з офіційною інформацією, члени виконкому запропонують депутатам створити черговий Цільовий фонд Херсонської міської ради на 2021–2025 роки «Погашення боргів МКП «Херсонтеплоенерго» за отриманими кредитами та поліпшення його фінансово-економічного становища» (далі – Цільовий фонд), котрий, в свою чергу, буде складовою спеціального фонду бюджету Херсонської міської територіальної громади та має використовуватися за цільовим призначенням. В Положенні сказано, що створюється цей Цільовий фонд «з метою надходження додаткових фінансових ресурсів до спеціального фонду бюджету Херсонської міської територіальної громади для можливості погашення боргів МКП «Херсонтеплоенерго» за отриманими кредитами та поліпшення його фінансово-економічного стану. Херсонська міська рада створює Цільовий фонд і може залучати до нього кошти, одержані від підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, приватних підприємств та фізичних осіб, іншої благодійної допомоги»…

 

Розподіл та використання коштів Цільового фонду здійснюватимуться головним розпорядником бюджетних коштів – департаментом міського господарства міської ради. Звіт про витрачені кошти буде також нести департамент міського господарства Херсонської міської ради.

Нагадаємо, що минулої сесії депутати вже проголосували про створення Цільового фонду, з якого будуть фінансуватися роботи по освітленню вулиць та роботи ліфтів.

Із створенням одного фонду значна кількість депутатів вже наголошувала на корупційних діяннях чиновників. Адже яким чином благодійники будуть спонсорувати місто, окрім сплати податків, кожен підприємець може тільки догадуватись, як і про розмір цих внесків.

В такому разі, хочеться дізнатися у керівництва міста навіщо їм бюджет, якщо все інше буде фінансуватися за рахунок «фондів».

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: