Херсон °C

Ковід-патрулі починають перевіряти пасажирський транспорт, торгові центри, магазини та заклади харчування, парки та сквери

Новости » Общество
0

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в країні, поліція Херсонщини посилює заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби в межах області.

Нагадаємо, що Херсонщина єдина область, яка залишається в «жовтій» зоні за рівнем епідемічної небезпеки COVID-19. Тому, щоб не допустити ускладнення обстановки, в усіх районах нашої області за ініціативи керівництва поліції Херсонщини посилюються карантинні заходи.

Відсьогодні ковід-патрулі починають перевіряти пасажирський транспорт, торгові центри, магазини та заклади харчування на дотримання громадянами карантинних обмежень, також будуть патрулювати парки, сквери та інші громадські місця.

До участі у патрулюванні задіяні працівники усіх служб апарату обласного главку поліції та районних підрозділів, Управління патрульної поліції, бійці поліцейських спецпідрозділів та військовослужбовці Нацгвардії, ДСНС та інші структури.

Начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін розповів, що під час посилення протиепідеміологічних заходів одним із основних завдань поліції Херсонщини залишається контроль за дотриманням карантинних обмежень. До громадян, які будуть порушувати ці правила, поліцейські відповідно до вимог чинного законодавства та у межах службових повноважень притягуватимуть порушників до адміністративної відповідальності.

Поліція Херсонщини закликає громадян не порушувати встановлених протиепідемічних заходів, використовувати засоби індивідуального захисту та дотримуватись соціальної дистанції, аби не наражати себе та оточуючих на небезпеку.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: