Херсон °C

Колихаєва почали порівнювати з Нелею Штепою

Общество, Политика
2

Після скандального інтерв’ю журналістів «Чесно» з міським головою Херсона Ігорем Колихаєвим, у Херсонців почало складатися не дуже гарне враження щодо патріотизму очільника. Жителів міста і не тільки, зо називається, зачепило, виказування мера щодо продажу води у Крим.

Пропонуємо ознайомитися із позицією людей щодо таких думок місцевої влади. 

«Вийшло цікаве інтерв’ю з мером Херсона. По факту – це представник уряду РФ на півдні України:

- Треба торгувати з Росією.

- Немає проблеми в тому, щоб постачати воду в окупований Крим.

- Український визвольний рух – це нацисти і погромники: «Цей уряд Бандери почав погроми і вбивства євреїв у Львові».

- Розмовляю російською – бо російською думаю.

- "Ми ж пов'язані всі. Хоч і кажуть, що ми не пов'язані з Росією, але всі їздили в Росію?"

Ідеальний для Москви кандидат на цю посаду з огляду на значення Херсона для можливого сухопутного коридору через Маріуполь до Молдови.

Колихаєв описує нам свою мрію у вигляді нового федерального округу в складі РФ – тільки називає це іншими словами.

На жаль, українцям надто важко даються висновки. Народ ніяк не зрозуміє, що допоки ми чітко не визначимось, що хочемо будувати саме Україну (а не «вот этов вот», що нам пропонує товариш Колихаєв) – змін не буде. Польща вже 30 років будує саме Польщу. Литва – саме Литву. Повернення Вільнюса було національною ідею для литовців протягом десятиліть. І ніколи жоден литовський мер, жоден депутат не дозволив би говорити про торгівлю з окупованою частиною своєї батьківщини.

Більшість моїх земляків херсонців мають цілковито відмінну від литовців чи поляків філософію життя – їм не принципово де жити, а батьківщина – це синонім до фрази "той, хто мене утримує". Більшість херсонців запросто, без будь-яких жартів, може жити в Ісламській Державі – аби лише на території Херсонського вілайяту не затримували зарплати і пенсії.

Каденція Колихаєва, в кращому разі, – це тупцяння на одному місці. В гіршому – треба розуміти, що в нас є своя Неля Штепа, з усіма відповідними наслідками.

Интересное интервью с мэром Херсона получилось. Собственно - это представитель российского правительства на юге Украины:

- Надо торговать с Россией.

- Нет проблем в поставке воды в оккупированный Крым.

- Украинское освободительное движение - нацисты и погромники: ′′ Во Львове эта бандеровская власть начала погромы и убийства евреев ".

- Я говорю по-русски - потому что я думаю по-русски.

- ′′ Мы все связаны. Хоть и говорят, что мы не родственники с Россией, но все уехали в Россию?"

Идеальный кандидат в Москву на эту должность ввиду важности Херсона для возможного сухопутного коридора через Мариуполь в Молдову.

Колыхаев описывает свою мечту в виде нового федерального округа в РФ - только называет ее другими словами.

К сожалению, украинцам слишком сложно сделать выводы. Народ не поймет, что пока мы не определим, что хотим построить Украину (а не ′′ это то, что предлагает нам товарищ Колыхаев) - изменений не будет. Польша строит Польшу уже 30 лет. Литва - это Литва Возвращение Вильнюса десятилетиями было национальной идеей для литовцев. И никогда ни один литовский мэр, ни один депутат не разрешил бы говорить о торговле с оккупированной частью своей Родины.

У большинства моих херсонских земляков совершенно другая жизненная философия от литовцев или поляков - они не принципиально где жить, а родина синонимом фразы ′′ тот, кто меня держит ". Большинство херсонцев могут, без всяких шуток , живите в Исламском государстве - чтобы только на территории Херсона Вилаят не откладывали зарплаты и пенсии.

Каденция Колыхаева, в лучшем виде, тупица в одном месте. В худшем - надо понять, что у нас есть своя Неля Штепа, со всеми соответствующими последствиями.

Павло Подобєд»

 

 

2 комментария

Серега 8 апреля 2021 09:02
На фронт тварюку, хай набирається патріотизму
Кирилл 8 апреля 2021 11:04
Тогда понятно отношение мэра к учасникам бойових дій , в ограничении их прав.
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: