Херсон °C

Влітку на Херсонщині пройде драйвовий фестиваль «Азовська регата»

Новости » Общество
0

Цього літа, з 5 по 6 червня, у Генічеську пройде фестиваль "Азовська регата”! Заплив проходитиме у акваторії протоці Тонка у Генічеську.

Це не регата, в класичному її розумінні, тому манірних вітрильних яхт ви тут навряд чи побачите. Однак гості фестивалю зможуть побачити запеклу та яскраву боротьбу учасників змагань на саморобних плавзасобах.

"Азовська регата” не вимагає від учасників фестивалю швидкого подолання дистанції, оскільки тут головніше креативний підхід до виготовлення плавзасобу та вибору назви своєї команди. Переможців чекають солідні грошові винагороди і цікаві призи від спонсорів фестивалю.

Ба більше, крім основної програми заходу, також передбачені дитячі майданчики, конкурсні програми, зони фуд-кортів та драйвова вечірка. Тому нудьгувати на фестивалі просто не буде часу!

До участі запрошують команди зі всієї України! Зареєструватися можназа посиланнямабо за контактними номерами: +380681540434, +380669477171, +380509130253, Email:namore.vse@gmail.com

Крім цього, підтримати проведення фестивалю запрошують представників бізнесу, які можуть стати спонсорами цього видовищного та драйвового дійства.

Основні вимоги до учасників змагань:

·команди складом до 5 чоловік;

·до участі в змаганнях допускаються як повністю саморобні плавальні засоби, так і зроблені на основі заводських моделей, але не більше 4 м завдовжки і виключно на мускульній тязі;

·брати участь можуть команди зі всієї території України;

·внесок за участь становить 1000 грн з команди, ці кошти формуватимуть призовий фонд;

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: