Херсон °C

Як Херсонщина депутата обиратиме: на 184 виборчому окрузі йде боротьба за місце під куполом Верховної Ради

Общество, Политика
0

Офіційного кандидата на «округ Колихаєва» ще не маємо, але подарунки пішли повним ходом. В основному змагаються у «проявах щедрості» два кандидата: Єгор Устинов від ОПЗЖ та Геннадій Лагута від «Нам тут жить».

Цікавими підходами у підкупу були помічені вже дві указані кандидатури. Наприклад, не соромиться отримувати бали на безпорадності жителів Великої Лепетихи у боротьбі зі стихією: люди у футболках х надписами ОПЗЖ розпочали розносити будівельні матеріали. Сам лідер вказаної партії і претендент в нардепство заявив про негайну допомогу, хоча місцеві у соціальних мережах досить популярно пояснили, що допомогу приймуть, але піар на біді – то зайве.

Нещодавно прославився і Геннадій Лагута: використовуючи адмінресурс, цей благодійник буде вітати дітей з 1 червня виставами від обласного лялькового театру. В кожному райцентрі під гаслами «Нам тут жить» вже розвішані запрошення. Але що цікаво – з навколишніх сіл дітей за власний рахунок в організації транспорту та подарунків для дітей мають подбати місцеві фермери. Як повідомляє наше джерело, така вказівка пішла з обласної ради. Воно й не дивно, адже два претендента – заступники голови обласної ради. Чи відомо самому голові облради про такі «манси» поки не відомо, але фермерам прийдеться розкошелитись для популяризації кандидата «Нам тут жить». Гарний хід, адже хто відмовиться привітати дітей, а партійна символіка і піар, ну буває…

Думається, що до дня виборів ми побачимо ще чимало виборчих технологій у використанні людей…

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: