Херсон °C

Депутати від Херсонщини демонструють високий рівень підтримки ініціатив партії Президента

Общество, Политика
0

Серед 5 народних депутатів на Херсонщині 4 є представниками парламентської фракції партії "Слуга Народу”. Це Сергій Ковальов, Павло Павліш, Володимир Іванов та Вікторія Вагнєр.

Повноваження єдиного кандидата самовисуванця Ігоря Колихаєва було достроково припинено у зв’язку з обранням його Херсонським міським головою. У зв'язку з цим, позачергові вибори до Верховної ради у виборчому окрузі №84, де перемагав Колихаєв, призначені на 31 жовтня 2021 року. Оперативну інформацію про перебіг цього процесу можна знайти на сайті Громадянської мережі ОПОРИ.

Нагадаємо, що Херсонськи мажоритарники демонструють високий рівень підтримки ініціатив Володимира Зеленського, за минулі два рокита посідає четверте місце посеред всіх областей з результатом 85,4%.

Участь у голосуваннях (відвідуваність)

Протягом весни 2021 року у Верховній Раді України відбулося 1778 голосувань. Херсонські депутати-мажоритарники найчастіше "утримувалися” при голосуваннях (у 50,4% випадків). У 25,7% випадків депутати голосували "за”. У 6,1% випадків парламентарі не голосували, ще у 2% – натискали кнопку "проти”. Відсутніми херсонські мажоритарники були при 15,8% голосувань.

За матеріалами ГО «ОПОРА»

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: