Херсон °C

В ГО «Опора» визначилися із дисципліною народних депутатів з Херсонщини

Общество, Политика
0

Найбільш дисциплінованим з херсонських депутатів є Олексій Ковальов. Депутат взяв участь у 97,4% голосувань, пропустивши лише 47 голосувань. Павло Павліш перебуває на 2 місці за показником дисциплінованості. Він взяв участь у 88% голосувань. Володимир Іванов має "бронзове” третє місце та показник участь в голосуваннях на рівні 85%. Що стосується Вікторії Вагнєр, то депутатка пропустила 33,6% голосувань, що є найбільшим показником на Херсонщині.

Нагадаємо, що відповідно до ухвалених у жовтні 2019 року парламентом змін до законодавства тепер відвідуваність народними депутатами пленарних засідань вимірюється їх участю в голосуваннях. Тобто, якщо депутат не голосує, то він не присутній на засіданнях. Обранцям, які пропустили більше 30% голосувань, не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням ними депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць. Ця сума дорівнює розміру місячної заробітної плати народного депутата і не підлягає оподаткуванню. Рішення по відшкодування витрат приймають у Комітеті з питань Регламенту депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.

Що стосується позитивних голосувань, то найчастіше "за” ініціативи, які розглядались в парламенті, голосував Олексій Ковальов – 29,1%, трохи менше Павло Павліш – 27,8%, Володимир Іванов – 26,4%, Вікторія Вагнєр – 19,6%.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: