Херсон °C

Последние новости

17:30
Милівській територіальній громаді повернуть сільгоспземлю вартістю 4,9 млн грн
16:30
Херсонська лікарня про кінезіотейпування в ортопедії і травматології
15:30
Кардіохірурги обласної лікарні Херсона взяли участь у освітньому проекті з імплантації оклюдерів
14:30
Міжнародний день людей з інвалідністю: Херсонщина
13:32
У Гаврилівській затоці затримали порушника, який наніс збитків понад 1 млн. грн.
13:27
Дмитро Бутрій: «За прийнятий бюджет відповідатимемо перед виборцями»
13:00
Розтрата майна на 700 тис. грн – на Херсонщині судитимуть екскерівника теруправління Державної судової адміністрації
10:06
«Творчість без кордонів» - у херсонському театрі особливі артисти зірвали овації глядачів
09:40
Выгоды от покупки виртуального польского номера
09:10
Бізнес Херсонщини сплатив 9,86 млрд гривень податків і зборів
Больше новостей

Голова Херсонської облради відкрив освітній форум

Новости » Общество
0
Розпочався обласний освітній форум «Співпраця громад області заради розвитку освіти Херсонщини», який має на меті – сформувати спроможну освітню систему та ефективну мережу закладів загальної середньої освіти в територіальних громадах. Про це повідомляє пресслужба Херсонської обласної ради.
Ініціаторами заходу виступили: голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко та депутати облради – члени постійної комісії з питань розвитку людського капіталу, міжнаціональних відносин, науки, культури, фізичної культури і спорту, освіти і свободи слова та інтелектуальної власності Олександр Співаковський та Юрій Одарченко.
«Розумна та освічена молодь – майбутнє нашої держави. Тому дуже важливо не лише зберегти шкільну мережу в територіальних громадах, а й створити умови для якісної освіти: тут ми говоримо і про діджиталізацію освітнього процесу, особливо в контексті пандемії, це питання є актуальним. Також це стосується матеріально-технічної бази, кваліфікованого педагогічного складу. Сподіваюсь, що сьогодні усі разом: і голови територіальних громад, і освітяни, і депутати напрацюємо покроковий план дій щодо подальшого розвитку якісної освіти на Херсонщині, забезпечення шкіл усім необхідним обладнанням, доступом до Інтернету та збереження закладів середньої освіти у громадах», – відзначив голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко.
Серед спікерів форуму – голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир, секретар Херсонської міської ради Галина Лугова, заступник голови – керівник виконавчого апарату обласної ради Юрій Соболевський, депутати обласної ради Олександр Співаковський та Юрій Одарченко.
Форум зібрав 40 голів територіальних громад, 14 представників міськрад, 5 голів райдержадміністрацій, 5 голів райрад, ректорів провідних вузів Херсонщини та директорів шкіл.
«У нас талановиті та обдаровані діти, і ми маємо допомогти їм отримати якісні базові знання, щоб надалі вони змогли вступити у будь-які вузи й займатися улюбленою справою. До того ж, ми, як представники влади, зобов’язані створити такі умови, аби молодь залишалась тут, на Херсонщині, й розвивала нашу область!», – наголосив голова Херсонської обласної ради.
За результатами обговорення актуальної проблеми планується ухвалити спільну резолюцію учасників форуму.

Голова Херсонської облради відкрив освітній форум

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: