Херсон °C

Обласна влада співпрацюватиме з Міжнародним об’єднанням «Земляцтво Херсонщини»

Общество, Политика
0

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Шибаєв та голова облради Олександр Самойленко зустрілися з представниками Міжнародного об’єднання "Земляцтво Херсонщини”, аби обговорити кроки подальшої співпраці.

Почесний президент громадської організації Микола Рожко розповів про історію "Земляцтва Херсонщини”. Організація заснована в 1997 році з метою об’єднати довкола себе вихідців із Херсонщини, готових сприяти розвитку рідного краю, залучати до нього інвестиції, підтримувати історико-культурні ініціативи.

Зараз "Земляцтво Херсонщини” має багато активних учасників, серед яких представники не тільки з різних регіонів України, а й з США, Канади, Литви, Німеччини, Австралії.

Президент "Земляцтва Херсонщини” В’ячеслав Кучер поділився, що має амбітну мету перезавантажити діяльність організації, аби зробити її роботу більш ефективною.

"Нам треба переглянути склад нашої організації, а також створити регіональні осередки в районах області. Ми хочемо залучити якомога більше людей, які не тільки люблять рідну Херсонщину, а й готові працювати для її розвитку”, - розповів В’ячеслав Кучер.

Присутній на зустрічі перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Шибаєв зазначив, що "Земляцтво Херсонщина” - це дійсно одна з тих організацій, яка реально працює, а не існує лише на папері.

"Ваш багаторічний досвід дозволяє вам давати поради, до яких дослухаються. За дорученням очільника області Сергія Козиря, команда облдержадміністрація буде всіляко вас підтримувати. Впевнений, що далі на "Земляцтво Херсонщина” чекає тільки розвиток”, - наголосив Андрій Шибаєв.

Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю, серед основних цілей якого підтримка інвестиційного клімату області, а також популяризація Херсонщини в інших регіонах нашої країни, а також за її межами.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: