Херсон °C

Цирк від депутата обласної ради

Общество, Политика
0

Виборча кампанія на проміжних виборах народного депутата на Херсонщині ще не розпочалася, а потенційні кандидати вже активно беруть участь у різних заходах та привертають до себе увагу виборців. Циркові вистави, безкоштовні медичні огляди, роздача солодкої вати та зовнішня реклама – все це ОПОРА фіксувала на 184-му окрузі протягом червня від трьох потенційних кандидатів: до уваги «активність» Геннадія Лагути.

20 березня на з’їзд партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» ухвалено рішення висунути його кандидатом у народні депутати Верховної Ради України по 184-му виборчому територіальному округу.

Протягом червня Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала більше трьох десятків активностей у межах 184-го округу. Всі заходи висвітлювалися на сторінці благодійного фонду у Facebook. Майже у кожному дописі згадується ім’я Геннадія Лагути, який є головою політичної партії «Нам тут жити».

На День захисту дітей фонд проводив безкоштовні святкові заходи для дітей населених пунктів СтаросілляМиловеВелика Олександрівка, дарували солодку вату та брендові повітряні кульки. Також влаштовували конкурси та естафети за участі аніматорів.

На честь свята Центр дитячої та юнацької творчості у Високопіллі отримав від фонду ноутбук.

Також у червні фонд дарував техніку іншим закладам та організаціям на 184-му окрузі: Кочубеївському дитячому садку «Малятко» – пральну машинку, Біляївському будинку культури – два дротові мікрофони, ГО «Новокаховська міська організація ветеранів війни та праці» – принтер-сканер, народно-драматичному театру Бериславського центру культури та дозвілля імені Тараса Шевченка – два набори безпровідної гарнітури.

Не залишили без уваги і День медичного працівника. Фонд подарував приблизно 3000 наборів працівникам медичної сфери в 184-му окрузі. Цю подію також висвітлили у Facebook, разом із привітанням від Геннадія Лагути.

За сприяння Благодійного фонду «Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» та Геннадія Лагути з безкоштовною програмою по 184-му округу гастролює Миколаївський цирк «Олександр», де діти під час виступу безкоштовно отримують солодку вату та брендовані повітряні кульки. За червень цирк відвідав Кочубеївську громаду, селища АрхангельськеБорозенськеВелика Олександрівка та село Зміївка.

Ще одним дарунком для жителів 184-го округу є так звана програма «Поряд». Лікарі з Херсону приїздять в села та проводять безкоштовний прийом всіх охочих. Протягом червня такі прийоми проходили у селищахВелика Олександрівка,Велика Лепетиха, селахЛюбимівка,ДубівкатаОльгівка.

За матеріалами ГО «Опора»

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: