Херсон °C

Дмитрук на виборчий округ зайшов з короваями

Общество, Политика
0

Одним із потенційних кандидатів є народний депутат Верховної Ради VII скликання, депутат Херсонської обласної ради Микола Дмитрук. Спостерігачі ОПОРИ зафіксували зовнішню рекламу з його ім’ям та написом «Все справжнє починається з родини!».

На святі останнього дзвонику у гімназії Новокаховської міської ради Микола Дмитрук подарував учням початкової школи солодощі. Такаінформаціярозміщена на сайті гімназії.

15 червня на сайті «Херсонці» з’явиласяновинапро те, що на Херсонщині вручили короваї для волейболістів від Миколи Дмитрука. У матеріалі йдеться про вoлeйбoльний туpнip нa кубoк iмені Cepгeєвa, що проходить у Бериславі. Зазначається, що Дмитрук ужe 26 poкiв поспіль є єдиним cпoнcopoм цього туpнipу.

«Чac вiд чacу, в зaлeжнocтi вiд пoлiтичниx пpoцeciв у нaшiй кpaїнi тa oблacтi, дo cпoнcopcтвa дoлучaютьcя й тi, кoму цe cтaє «з pуки». Минулoгo poку, кoли нiщo нe пepeдвiщaлo вибopiв нa 184 oкpузi, знoву єдиним, xтo мaтepiaльнo пiдтpимaв нaшиx cпopтcмeнiв був нaш зeмляк Микoлa Дмитpук», – пишуть у новині.

Раніше про намір взяти участь у виборах також заявив народний депутат 8 скликання від «Блоку Петра Порошенка» Іван Вінник, зазначивши, що конкурентам на окрузі варто «готуватися до діалогу передвиборчих програм, а не роздачі пакунків із подарунками».

Нагадаємо, що у листопаді 2020 року у другому турі місцевих виборів народного депутата від 184-го округу Ігоря КолихаєваобралиХерсонським міським головою. У зв’язку з цим, 30 березня 2021 року Верховна Рада достроковоприпинилайого повноваження, а Центральна виборча комісія призначила проміжні вибори на 31 жовтня 2021 року.

Згідно із законодавством виборча кампанія розпочнеться за 60 днів до виборів.

За матеріалами ГО «Опора»

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: